Aktuálně

Veletrh WirePro Expo Dierikon, Švýcarsko

28.09.2022
WirePro

Vážené dámy a pánové,

ve dnech 25. až 27. října 2022 se bude konat WirePro Expo. Své produkty z oblasti zpracování vodičů, testování a automatizace procesů představí společnosti Schleuniger Group, Komax, MECALBI, Zoller + Fröhlich, Schunk a Telsonic..

Kdy: 25. až 27. října 2022 denně od 9.00 do 17.00 hodin

Kde: Sídlo společnosti Komax, Industristrasse 9/11, 6036 Dierikon, Švýcarsko

Zažijte s námi bohatý program:

  • inovativní řešení pro montáž kabelové konfekce a zajímavé technologické novinky
  • premiéra nového stroje Cut&Strip od společnosti Schleuniger
  • informativní odborné prezentace na téma vysokonapěťové aplikace, automatizace procesů, digitalizace a komplexní řízení výroby
  • prohlídky výrobních závodů Schleuniger v Chamu a Komax v Dierikonu
  • a samozřejmě kulinářské speciality

Zajistěte si již nyní Vaši vstupenku zdarma!

Stačí kliknout na níže uvedený odkaz. Zaregistrujte se na veletrh WirePro Expo. Poté obdržíte e-mail s odkazem na rezervaci vstupenky a hotelového pokoje (náklady na ubytování si hradíte sami).

Prosím, registrujte se zde pro získání vstupenky

Více informací o programu a vystavovatelích naleznete zde: Webová stránka WirePro Expo

Těšíme se na setkání s vámi a na úspěšný veletrh WirePro Expo!


Společnosti Komax a Schleuniger se spojily

01.09.2022

Vážení obchodní přátelé, od dnešního dne je skupina Schleuniger oficiálně součástí skupiny Komax, přičemž naším hlavním akcionářem je společnost Metall Zug s 25% podílem ve spojené skupině.


Tímto chceme zajistit, abyste byli informováni o této historické změně, a zároveň všechny ujišťujeme, že činnost pokračuje jako obvykle. Přikládáme dopis podepsaný Matijasem Meyerem (v originále a českém překladu), který potvrzuje výše uvedené a nastiňuje další kroky.


To hlavní, co Vám chceme sdělit je
- kontaktní osoby za naši firmu i za Schleuniger vůči Vám zůstávají beze změny.
- všechny stávající smlouvy zůstávají v platnosti a nejsou dotčeny.
- stroje, náhradní díly budou nadále dodávány a servis prováděn stávajícími kanály.


Přikládáme také prohlášení Schleuniger (v originále a v českém překladu), které několika slovy říká to, co je vysvětleno výše. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností Vám zůstáváme plně k dispozici.Ing. Pavel David
jednatel
SENO spol. s r.o

Oznameni1 Oznameni 2
Oznameni 3

Elektrotechnická výstava Trojhalí Karolina v Ostrava

21.08.2022
Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě našeho stánku na Elektrotechnické výstavě v Trojhalí Karolina v Ostravě, která se uskuteční v termínu 20. - 22. září 2022.

Na našem stánku číslo B 10 Vás seznámíme s větší částí našeho prodejního programu – s výrobky firem:

- VOGT AG – trubkové nýty a distanční sloupky, kontaktní díly pro desky tištěných spojů, pájecí očka, kabelové lisovací koncovky a spojky v jednotlivém provedení, ruční krimpovací nářadí a speciální zákaznické kontakty,
- CONTA-CLIP – široká nabídka sortimentu řadových svorek, kabelových průchodek, krabic pro elektrozařízení, instalačního materiálu, svorek pro DPS a trafosvorek,
- POLYRACK – systém 19“ kazet pro umístění desek tištěných spojů a řada středních a malých kazet pro nejrůznějších elektronická zařízení,
- ELESTA GmbH – bezpečnostní relé (relé s nuceně vedenými kontakty),
- ESCUBEDO – krimpovací konektory a izolační návleky,
- SCHLEUNIGER – programovatelný odizolovací stroj UniStrip 2300, stříhací a odizolovací stroj EcoStrip 9380 a odizolovací a krimovací stroj na izolované dutinky stroj MC 25 od firmy GLW.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vstup na výstavu je volný.

Elektrotechnická výstava Trojhalí Karolina v Ostrava


CONTA-CLIP - nově v nabídce dvou-úrovňové svorkovnice PRKD 4

27.05.2022

Společnost CONTA-CLIP rozšiřuje svoji nabídku svorkovnic PRK s Push-in připojením vodiče o prostorově úsporné dvou-úrovňové svorkovnice PRKD 4 pro připojení vodičů s průřezem 4 mm². Současně je také v nabídce varianta těchto svorek s označením PRKD 4/3A pro instalace s požadavkem na ještě vyšší hustotu kabelového připojení, která nabízí jedinečně kompaktní konstrukci se třemi přípojnými body na každé úrovni svorky. Stejně jako všechny svorkovnice řady PRK mají i dvouúrovňové verze – na každé úrovni – boční propojovací kanály pro flexibilní rozdělení potenciálu a 2,3 mm zkušební otvory pro snadné měření všech potenciálů.

Připojení Push-in umožňuje obzvláště jednoduché a časově úsporné připojení pevných vodičů nebo vodičů s nalisovanými dutinkami, a to bez použití nástrojů. Pro rychlé uvolnění připojených kabelů jsou svorky PRK vybaveny tlačným mechanismem, který lze i přes velkou přítlačnou sílu pružiny ovládat lehkým tlakem a bez speciálního nářadí.

Vzhledem k tomu, že vstupy pro vodiče do jednotlivých připojovacích otvorů a zasouvací kanály jsou od sebe zřetelně odděleny, vodiče vždy najdou správnou cestu do upínacích bodů. V současné době zahrnuje neustále se rozšiřující sortiment PRK kromě dvouúrovňových verzí PRKD pro rozsah připojení 2,5 mm² a 4 mm² také jednoduché průchozí a ochranné svorky ve dvou-, tří- a čtyřvodičovém provedení pro čtyři rozsahy jmenovitých průřezů od 1,5 mm² do 6 mm².

PRKD4