Aktuálně

PF 2024

21.12.2023
PF2024

Naše kancelář bude od 22. 12. 2023 do 2. 1. 2024 mimo provoz.
V urgentních případech volejte +420 731 800 801.


Our office will be closed from December 22, 2023 to January 2, 2024.
In urgent cases, call +420 731 800 801.Seno představuje – CONTA-CLIP Modulární svorkovnice

26.09.2023

Modulární svorkovnice s připojovacím systémem push-in


Přestavujeme Vám inovativní modulární svorkovnice řady PRK a FRK se systémem připojení push-in zahrnují průchozí, ochranný vodič, odpojovač, víceúrovňovou pojistku, instalační a iniciační svorkovnici v jednom balení. Svorkovnice jsou určeny pro průřezy vodičů od 0,2 mm² do 25 mm². Charakteristické vlastnosti výrobků: rychlé - bezpečné – spolehlivé.

Ochranné stínící krytky a svorky

25.09.2023
Svorky a ochranné stínící kryty v

Dnešní digitální obvody jsou stále náchylnější k šumu a rušení kvůli nižší úrovni signálů a potřebě rychlých časů reakce. Elektronický průmysl má řadu produktů, které pomáhají s potlačením elektromagnetického a vysokofrekvenčního rušení (EMI a RFI). Vzhledem k mnoha faktorům, jako je montáž zařízení, snížení hluku, schopnost přepracování desek plošných spojů a související náklady, poskytují ochranné stínící kryty a pružinové svorky pro ochranné stínící kryty od společnosti Autosplice atraktivní řešení. Autosplice vyrábí pružinové svorky pro povrchovou montáž určené pro odnímatelné stínící kryty, které umožňují přepracování nebo ladění obvodů a zároveň poskytují citlivým součástem ochranu EMI a RFI, kterou vyžadují.

 

Svorky a ochranné stínící kryty ve dvou provedeních, standardní a rohové, nabízejí prvotřídní potlačení šumu RFI a EMR. Standardní stínící svorka používá čtyři nezávislé pružinové kontakty a rohová stínící svorka se dvěma pružinovými kontakty v každém rohu stínícího krytu minimalizuje rušení na nejcitlivějších zařízeních. Stínící svorky jsou k dispozici ve standardním balení na pásce EIA pro automatizované, vysokorychlostní osazování. Stínící kryty EMI/RFI jsou vyráběny na zakázku, aby vyhovovaly požadavkům vašeho zařízení.

 

Naše štítové klipy mají na mysli vyrobitelnost. Navrženo s funkcí snadného vyzvednutí a umístění, které vám umožní uchopit klip shora pomocí standardní trysky oproti použití menší geometrické trysky při zachování otvoru pro odsávání pájky ve spodní části.

 

Zajistěte bezpečnost a dlouhou životnost vašich elektronických zařízení s ochrannými stínícími kryty od společnosti Autosplice! Naše inovativní kryty poskytují spolehlivou ochranu proti elektromagnetickým a vysokofrekvenčním rušením (EMI a FRI), elektrostatickým výbojům a jiným vnějším vlivům, které by mohly ohrozit stabilitu vašich produktů.

 

Co dělá naše stínící kryty tak výjimečnými? Jedná se o průmyslově osvědčené pružinové svorky, které zajišťují pevný a bezpečný spoj s vašimi zařízeními. Tyto svorky nejenže snižují montážní nároky, ale také zvyšují odolnost vůči otřesům a vibracím, čímž zajišťují nepřetržitý provoz i v náročných podmínkách.

 

Díky našim ochranným krytům a pružinovým svorkám můžete být jistí, že vaše elektronická zařízení budou plně chráněna před vnějšími vlivy, které by mohly narušit jejich výkon a spolehlivost. Navíc vám naše produkty umožní rychlou a efektivní montáž, což vám ušetří čas a náklady při výrobě.

 

Společnost Autosplice se pyšní svou dlouholetou zkušeností a odborností v oblasti elektromechanických komponentů. Naše produkty jsou navrženy s důrazem na kvalitu a inovaci, abychom splnili i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

 

Nechte své zařízení vyniknout díky ochranným stínícím krytům od Autosplice. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zabezpečit vaše produkty pro budoucnost. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě!

 
Autosplice  

Pozvánka na elektrotechnickou výstavu VOLTY.CZ

06.09.2023

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na elektrotechnické výstavě Volty.cz 2023 v termínu 3. - 4. 10. 2023 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Vstup na výstavu je volný.

Na stánku Vám představíme produkty firem CONTA-CLIP Verbindungstechnik GmbH, ELESTA GmbH, Escubedo SA, Colombo Sergio & Figli S.r.l., Schleuniger AG a Vogt AG Verbindungstechnik, které naše firma zastupuje na českém trhu.


pozvanka

Náš stánek naleznete v pavilonu A, hala NA2 a má číslo C2.