Telefon: +420 318 632 200 Email: seno@seno.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Švýcarsko Německo Rakousko Polsko Česká republika Slovensko Maďarsko Slovinsko Chorvatsko Srbsko Rumunsko Bulharsko Turecko Rusko

Česká republika

Seno spol.s.r.o.

  • Husova 424
  • 261 01 Příbram VI
  • Tel: +420 318 632 200
  • Fax: +420 318 632 090
  • E-Mail: seno@seno.cz
  • www.seno.cz
  • Pavel David
  • Mobil: +420 602 731 800 801

Rakousko, Německo, Chorvatsko, Rusko, Švýcarsko, Slovinsko, Maďarsko

Seno GmbH (Centrála)

  • Pernerstorfergasse 68
  • 1100 Wien
  • Tel: +43 1 604 57 13
  • Fax: +43 1 604 32 35
  • ail: office@seno.at
  • www.seno.at
  • Josef Steinegger
  • E-Mail: josef.steinegger@seno.at

Slovensko

Seno spol.s.r.o.

  • Agatova 32
  • 840 02 Bratislava
  • Tel: +421 264 287 850
  • E-Mail: seno@nextra.sk
  • Stefan Rajsky
  • Mobil: +421 903 442 322
  • Jozef Mutnansky
  • Tel: +421 903 570 045
  • EMail: jozef.mutnansky@seno.at

Bulharsko

Seno Sofia Ltd.

  • Ul. Bryanska 25, et.3
  • 5300 Gabrovo
  • Tel: +359 66 800 071
  • Fax: +359 66 800 072
  • E-Mail: office@senosofia.com
  • www.senosofia.com
  • Damyan Borissov
  • Mobil: +359 888 878 890

Rumunsko

Seno Romania s.r.l.

  • Str. Grivitei 7
  • 110010 Pitesti
  • Tel: +40 248 214 821
  • E-Mail: senoro@europe.com
  • www.seno.ro
  • Alfred Welther
  • Mobil: +40 722 38 1038

Srbsko

Seno d.o.o.

  • Stefana Prvovencanog 6
  • 2100 Novi Sad
  • Tel: +381 216 392 698
  • Fax: +381 216 392 635
  • E-Mail: m.pilic@seno.co.rs
  • Marko Pilic
  • Mobil: +381 63 526 771
  • E-Mail: m.pilic@seno.co.rs

Polsko

Senopol sp.z.o.o.

  • Street Gen. R. Abrahama 4
  • 522 06 Wroclaw
  • Fax: +48 717 345 945
  • E-Mail: info@senopolska.pl
  • www.senopolska.pl
  • Mateusz Koper
  • Mobil: +48 668 830 343
  • E-Mail: koper@senopolska.pl

Turecko

Seno Türkei

  • Kadirga Limani cad. Neviye 54
  • 341 10 Kadirga Eminönü/Istanbul
  • Tel: +90 212 517 8002 638 19 91
  • Fax: +90 212 638 19 92
  • E-Mail: barbaros@seno.at
  • Bilen Barbaros
  • Mobil: +90 536 7363 529
  • E-Mail: barbaros@seno.at